Spływ tratwą po Biebrzy to niesamowita przygoda…Wakacje na tratwie to wspaniały sposób spędzenia urlopu z rodziną lub znajomymi. Tratwy biebrzańskie są jedynym w swoim rodzaju środkiem transportu wodnego, są wygodne, pakowne i bezpieczne. Tratwy w zależności od typu  wyposażone są w stoły biesiadne, tarasy obserwacyjne, grille i oddzielne kabiny z kojami do spania. Dzięki takiej konstrukcji tratwy i odpowiedniemu wyposażeniu załoga tratwy prawie w ogóle nie musi opuszczać pokładu, płynąc nawet kilka dni przez rozległą Dolinę Biebrzy. Tratwy biebrzańskie doskonale spisują się na dłuższych, kilku dniowych spływach jako miejsce do obserwacji i fotografowania otaczającej Biebrzańskiej przyrody lub jako pływający pomost do wędkowania, kąpieli i totalnemu relaksowi w odcięciu od cywilizacji. Tratwy Biebrzańskie można wynająć i pływać nimi po rzece Biebrzy i kanale Augustowskim w Biebrzańskim Parku Narodowym. Spływy tratwami rozpoczynają się wiosną i kończą  jesienią. Tratwy są dość powolne co wymusza na załodze dopasowanie swego nie rzadko szalonego tępa życia do zwolnienia i zrelaksowania się. Po kilku dniach spędzonych na tratwie poczujecie się jak nowo narodzeni…

SPŁYW TRATWĄ BIESIADNĄ

Niema nic przyjemniejszego jak kilku godzinny spływ tratwą biesiadną w gronie znajomych i przyjaciół, gdzie kiełbasa z grilla i zimne p… nabiera niepowtarzalnego smaku.
Spływy tratwami biesiadnymi rozpoczynają się  od wiosny do jesieni. Obsługujemy gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Czas spływu od 2 do całego dnia .

SPŁYW TRATWAMI BIEBRZAŃSKIMI

Biebrza to miejsce niezwykłe, magiczne, tu czas płynie wolniej. W szczególny sposób można to odczuć spływając po Biebrzy tratwą biebrzańską. Nasze tratwy pływają od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Trasy spływów na Biebrzy od miejscowości Kamienna Nowa do Goniądza i na Kanale Augustowskim od śluzy Borek przez śluzę Dębowo i dalej do Goniądza. Czas spływu od 1 do 14 dni.