Spływ tratwą po Biebrzy to niesamowita przygoda…

     Wakacje na tratwie to wspaniały sposób spędzenia urlopu z rodziną lub znajomymi. Tratwa biebrzańska jest jedynym w swoim rodzaju środkiem transportu wodnego, jest wygodna, pakowna i stabilna. Tratwa w zależności od typu  wyposażona jest w stoł biesiadny, taras obserwacyjny, grill i oddzielne kabiny z kojami do spania. Dzięki takiej konstrukcji tratwy i odpowiedniemu wyposażeniu załoga tratwy prawie w ogóle nie musi opuszczać pokładu, płynąc nawet kilka dni przez rozległą Dolinę Biebrzy. Tratwa biebrzańska doskonale spisuje się na dłuższych, kilku dniowych spływach jako miejsce do obserwacji i fotografowania otaczającej Biebrzańskiej przyrody lub jako pływający pomost wędkarski lub kąpielowy. Jednak większość osób oddaje się totalnemu relaksowi w odcięciu od cywilizacji. Tratwę Biebrzańską można wynająć i pływać nią po rzece Biebrzy i Kanale Augustowskim w Biebrzańskim Parku Narodowym. Tratwa jest dość powolna co wymusza na załodze dopasowanie swego nie rzadko szalonego tępa życia do zwolnienia i zrelaksowania się. Po kilku dniach spędzonych na tratwie poczujesz się jak nowo narodzony…

SPŁYW TRATWĄ BIESIADNĄ

Niema nic przyjemniejszego jak kilku godzinny spływ tratwą biesiadną w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół, gdzie kiełbasa z grilla nabiera niepowtarzalnego smaku.
Czas spływu od 2 godzin do całego dnia .

SPŁYW TRATWĄ BIEBRZAŃSKĄ

Biebrza to miejsce niezwykłe, magiczne, tu czas płynie wolniej. W szczególny sposób można to odczuć spływając po Biebrzy tratwą biebrzańską.   Czas spływu od 1 do 14 dni.